
Aardbeien fruitbeleg
Fiordifrutta - 250 Gram
419

Bevat: geen bekende allergenen
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 611 KJ (144 kcal) |
| Vet totaal | 0.1 g |
| Vet verzadigd | 0.0 g |
| Vet enkelvoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Vet meervoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten totaal | 33.4 g |
| Suikers | 33.4 g |
| Eiwit totaal | 0.6 g |
| Voedingsvezel | 2.0 g |
| Zout | 0.010 g |
bij aankoop van 6 stuks


Fiordifrutta - 250 Gram

Fiordifrutta - 260 Gram

Your organic nature - 375 Gram

Ekoplaza - 415 Gram

Fiordifrutta - 250 Gram

Fiordifrutta - 250 Gram