
Verse dadels
Saudi-arabië - 750 Gram
1299

Bevat: geen bekende allergenen
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1134 KJ (270 kcal) |
| Vet totaal | 0.1 g |
| Vet verzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten totaal | 82.2 g |
| Suikers | 49.9 g |
| Eiwit totaal | 3.6 g |
| Voedingsvezel | 4.8 g |
| Zout | 0.14 g |
bij aankoop van 8 stuks


Saudi-arabië - 750 Gram

Ekoplaza - 750 Gram

Ekoplaza - 750 Gram

Saudi-arabië - 10 stuks

Ekoplaza - 250 Gram

Ekoplaza - 250 Gram