
Bevat: geen bekende allergenen
Ingredienten: Extra vierge kokosolie*,* = Biologisch
Voedingswaarde per 100 g: Energie 3768 kJ / 900 kcal. Vetten 100 g waarvan verzadigde vetzuren 92 g. Koolhydraten 0.0 g waarvan suikers 0.0 g. Eiwitten 0.0 g. Zout 0.0 g.
Voedingswaarde per 100 g: Energie 3768 kJ / 900 kcal. Vetten 100 g waarvan verzadigde vetzuren 92 g. Koolhydraten 0.0 g waarvan suikers 0.0 g. Eiwitten 0.0 g. Zout 0.0 g.
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 3768 KJ (900 kcal) |
| Vet totaal | 100 g |
| Vet verzadigd | 92 g |
| Vet enkelvoudig onverzadigd | 8 g |
| Vet meervoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten totaal | 0.0 g |
| Suikers | 0.0 g |
| Eiwit totaal | 0.0 g |
| Zout | 0.0 g |
2699
Deze extra virgin kokosolie van Amanprana is heerlijk zacht en zoet van smaak. Voor de kokosolie worden kokosnoten uit Sri Lanka en de Filipijnen gebruikt. De kokosnoten worden binnen 48 uur na het pellen geperst, dat is verser dan vers! Je kunt de kokosolie gebruiken op je boterham, in de keuken, maar ook als pure verzorging van huid en haar.
...

