
Barista haverdrank
Minor figures - 1 Liter
299

Bevat: geen bekende allergenen
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 0 KJ (0 kcal) |
| Vet totaal | 0.0 g |
| Vet verzadigd | 0.0 g |
| Vet enkelvoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Vet meervoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten totaal | 0.0 g |
| Suikers | 0.0 g |
| Eiwit totaal | 0.0 g |
| Voedingsvezel | 0.0 g |
| Zout | 0.000 g |
bij aankoop van 6 stuks



Minor figures - 1 Liter

Noomi - 1 Liter

Rude health - 1 Liter

Rude health - 1 Liter

Isola bio - 1 Liter

Minor figures - 1 Liter

Ekoplaza - 500 Gram

Ekoplaza - 250 Gram

Illimani - 250 Gram

Wisselwaar - 190 Gram

Ekoplaza - 250 Gram

Wisselwaar - 190 Gram