
Extra virgin kokosolie
Royal green - 325 Ml
1025

Bevat: geen bekende allergenen
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 3760 KJ (900 kcal) |
| Vet totaal | 100.0 g |
| Vet verzadigd | 91.0 g |
| Vet enkelvoudig onverzadigd | 7.0 g |
| Vet meervoudig onverzadigd | 2.0 g |
| Koolhydraten totaal | 0.0 g |
| Suikers | 0.0 g |
| Eiwit totaal | 0.0 g |
| Voedingsvezel | 0.0 g |
| Zout | 0.000 g |
bij aankoop van 6 stuks


Royal green - 325 Ml

Royal green - 2500 Ml

Royal green - 1400 Ml

Amanprana - 100 Ml

Ekoplaza - 500 Ml

Amanprana - 350 Ml