

Witte bonen
Luna e terra - 350 Gram
199

Kan bevatten: Aardnoten (pinda’s), Selderij, Sesam, Soja
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 248 KJ (60 kcal) |
| Vet totaal | 1.6 g |
| Vet verzadigd | 0.2 g |
| Vet enkelvoudig onverzadigd | 1.4 g |
| Koolhydraten totaal | 8.7 g |
| Suikers | 4.5 g |
| Eiwit totaal | 1.4 g |
| Voedingsvezel | 2.1 g |
| Zout | 1.1 g |
bij aankoop van 6 stuks



Luna e terra - 350 Gram

Your organic nature - 670 Gram

Ekoplaza - 350 Gram

Your organic nature - 670 Gram

Bio4all - 360 Gram


Luna e terra - 350 Gram