

Witte bonen
Luna e terra - 350 Gram
199

Bevat: Peulvruchten
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 82 KJ (20 kcal) |
| Vet totaal | 0.1 g |
| Vet verzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten totaal | 2.6 g |
| Suikers | 2.0 g |
| Eiwit totaal | 1.1 g |
| Voedingsvezel | 1.7 g |
| Zout | 0.01 g |
bij aankoop van 6 stuks



Luna e terra - 350 Gram

Your organic nature - 670 Gram

Ekoplaza - 350 Gram

Your organic nature - 670 Gram

Bio4all - 360 Gram


Luna e terra - 350 Gram