
Pistache-haver koek
Kookie cat - 50 Gram
219

Bevat: Cacao, Ei, Gluten, Lactose, Melk, Noten
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1753 KJ (417 kcal) |
| Vet totaal | 15.9 g |
| Vet verzadigd | 4.8 g |
| Vet enkelvoudig onverzadigd | 9.2 g |
| Vet meervoudig onverzadigd | 1.9 g |
| Koolhydraten totaal | 64.2 g |
| Suikers | 42.2 g |
| Eiwit totaal | 3.6 g |
| Voedingsvezel | 1.6 g |
| Zout | 0.99 g |


Kookie cat - 50 Gram

Ekoplaza - 200 Gram

Bett'r - 33 Gram

Doves farm - 200 Gram

Ekoplaza - 165 Gram

Ekoplaza - 125 Gram