
Zilvervliesrijst rond
Ekoplaza - 1 kg
499

Kan bevatten: Aardnoten (pinda’s), Noten
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1502 KJ (354 kcal) |
| Vet totaal | 2.5 g |
| Vet verzadigd | 0.4 g |
| Vet enkelvoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Vet meervoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten totaal | 73.8 g |
| Suikers | 0.8 g |
| Eiwit totaal | 7.5 g |
| Voedingsvezel | 3.3 g |
| Zout | 1.010 g |
bij aankoop van 6 stuks


Ekoplaza - 1 kg

Ekoplaza - 500 Gram

Your organic nature - 200 Gram

Ekoplaza - 1 kg

Ekoplaza - 1 kg

Terrasana - 250 Gram