
Zilvervliesrijst rond
Ekoplaza - 1 kg
499

Bevat: geen bekende allergenen
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1490 KJ (395 kcal) |
| Vet totaal | 1.1 g |
| Vet verzadigd | 0.2 g |
| Vet enkelvoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Vet meervoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten totaal | 60.0 g |
| Suikers | 1.1 g |
| Eiwit totaal | 26.0 g |
| Voedingsvezel | 20.5 g |
| Zout | 0.05 g |
bij aankoop van 6 stuks


Ekoplaza - 1 kg

Ekoplaza - 500 Gram

Your organic nature - 200 Gram

Ekoplaza - 1 kg

Ekoplaza - 1 kg

Terrasana - 250 Gram