
Gierst
Ekoplaza - 500 Gram
249

Bevat: Maïs
Kan bevatten: Gluten, Mosterd, Soja
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1489 KJ (351 kcal) |
| Vet totaal | 1.7 g |
| Vet verzadigd | 0.3 g |
| Vet enkelvoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Vet meervoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten totaal | 74.0 g |
| Suikers | 3.0 g |
| Eiwit totaal | 7.4 g |
| Voedingsvezel | 0.0 g |
| Zout | 0.000 g |
bij aankoop van 6 stuks


Ekoplaza - 500 Gram

La bioidea - 400 Gram

Ekoplaza - 500 Gram

Ekoplaza - 500 Gram

La bioidea - 400 Gram

Green age - 400 Gram