
Gierst
Ekoplaza - 500 Gram
249

Bevat: Peulvruchten
Kan bevatten: Ei, Gluten
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1338 KJ (318 kcal) |
| Vet totaal | 2.8 g |
| Vet verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten totaal | 43 g |
| Suikers | 3.3 g |
| Eiwit totaal | 23 g |
| Voedingsvezel | 15 g |
| Zout | 0.01 g |
bij aankoop van 12 stuks


Ekoplaza - 500 Gram

La bioidea - 400 Gram

Ekoplaza - 500 Gram

Ekoplaza - 500 Gram

La bioidea - 400 Gram

Green age - 400 Gram