
Gierst
Ekoplaza - 500 Gram
249

Bevat: Gluten
Kan bevatten: Mosterd, Soja
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1475 KJ (349 kcal) |
| Vet totaal | 2.8 g |
| Vet verzadigd | 0.4 g |
| Vet enkelvoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Vet meervoudig onverzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten totaal | 64.4 g |
| Suikers | 3.0 g |
| Eiwit totaal | 12.3 g |
| Voedingsvezel | 8.5 g |
| Zout | 0.040 g |
bij aankoop van 6 stuks


Ekoplaza - 500 Gram

La bioidea - 400 Gram

Ekoplaza - 500 Gram

Ekoplaza - 500 Gram

La bioidea - 400 Gram

Green age - 400 Gram