
Gierst
Ekoplaza - 500 Gram
249

Bevat: Gluten
Kan bevatten: Mosterd, Noten, Sesam, Soja
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1449 KJ (342 kcal) |
| Vet totaal | 1.9 g |
| Vet verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten totaal | 65.0 g |
| Suikers | 2.4 g |
| Eiwit totaal | 12.0 g |
| Voedingsvezel | 8.4 g |
| Zout | 0.05 g |
bij aankoop van 6 stuks


Ekoplaza - 500 Gram

La bioidea - 400 Gram

Ekoplaza - 500 Gram

Ekoplaza - 500 Gram

La bioidea - 400 Gram

Green age - 400 Gram