
Gierst
Ekoplaza - 500 Gram
249

Bevat: Gluten
Kan bevatten: Mosterd, Noten, Sesam, Soja
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1537 KJ (363 kcal) |
| Vet totaal | 2.1 g |
| Vet verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten totaal | 72.0 g |
| Suikers | 2.2 g |
| Eiwit totaal | 12.0 g |
| Voedingsvezel | 3.7 g |
| Zout | < 0.01 g |
bij aankoop van 6 stuks


Ekoplaza - 500 Gram

La bioidea - 400 Gram

Ekoplaza - 500 Gram

Ekoplaza - 500 Gram

La bioidea - 400 Gram

Green age - 400 Gram