
- AANBIEDING
Tarwebloem
Ekoplaza - 1 kg
197

Bevat: Gluten
Kan bevatten: Mosterd, Soja
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1425 KJ (336 kcal) |
| Vet totaal | 1.3 g |
| Vet verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten totaal | 69 g |
| Suikers | 1.1 g |
| Eiwit totaal | 10.4 g |
| Voedingsvezel | 3.2 g |
| Zout | 0.00 g |
bij aankoop van 4 stuks


Ekoplaza - 1 kg

Ekoplaza - 1 kg


Luna e terra - 1 kg

Joannusmolen - 200 Gram

Joannusmolen - 350 Gram

Joannusmolen - 300 Gram